У компанії анонсували оновлення Bing, яке розробили на основі технології, що використовує відомий бот ChatGPT.

Оновлений пошуковик Microsoft інтегрує до свого браузера Edge. Із додаткових функцій буде доступним інтерфейс чату, в якому користувачі зможуть спілкуватися та ставити запитання чат-боту Bing.

Microsoft Bing and Edge / blogs.microsoft.com

У компанії кажуть, що Bing працюватиме на базі оновленої версії GPT 3.5, яку розробила компанія OpenAI. Протестувати чат-бот вже можна за посиланням.

Боту можна поставити запитання / blogs.microsoft.com

«Починається гонка, і ми будемо рухатися швидко», — сказав генеральний директор Microsoft Сатья Наделла.

Про OpenAI та ChatGPT

OpenAI — це лабораторія досліджень штучного інтелекту, створена наприкінці 2015 року. Серед засновників: Ілон Маск, Сем Альтман та інші, хто поручилися спільно вкласти 1 мільярд доларів у розвиток ШІ. Маск пішов із правління у 2018 році, але залишився донором компанії. У 2019 році OpenAI отримала 1 мільярд доларів інвестицій від Microsoft.

ChatGPT — це чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI. В основі прототипу лежить мовна модель OpenAI GPT-3.5. Був випущений у листопаді минулого року. Лише за 2 місяці кількість активних користувачів програми перевищила 100 млн, що стало історичним рекордом. Привернув увагу аудиторії завдяки своїм деталізованим і чітко сформованим відповідям, хоча їхня фактична точність підлягала критиці.

  • Google запускає власний чат-бот на основі штучного інтелекту.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.