Корпорація Google анонсувала, що найближчими тижнями запустить власний чат-бот на основі штучного інтелекту, що стане конкурентом ChatGPT від OpenAI.

Про це пише The Verge.

Пробний сервіс називається Bard, його вже тестують. Генеральний директор Google розповів, що чат-бот відповідатиме на запити користувачів та спілкуватиметься з ними.

У Bard можна буде запитувати практичні поради, наприклад, яку страву приготувати з певних інгредієнтів або що про які відкриття телескопа Джеймса Вебба можна розповісти 9-річній дитині. Всю інформацію чат-бот братиме з інтернету.

Bard запускають швидко через резонанс, який викликав раніше запуск чат-бота ChatGPT від OpenAI, вважає редакція The Verge. Сама технологія штучного інтелекту, яка лежить в основі ChatGPT, не нова, однак революційним стало рішення компанії OpenAI відкрити вільний доступ до системи для мільйонів людей в інтернеті.

Чат-бот ChatGPT запустили в листопаді 2022-го компанія OpenAI. Він уміє створювати тексти, перекладати, вести діалоги, писати вірші й жартувати. Доступність інструменту викликала дискусії щодо академічної доброчесності й дезінформації.

Видання також вважає, що Bard також буде безплатним, як і ChatGPT.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.