Відсьогодні скасували виміри фактичного рівня споживання, які повинні були тривати з 9 по 24 липня. Тож світло вимикатимуть за попередніми розкладами, без винятків. Про це повідомили в Укренерго.

Повідомляється, З 9 по 24 липня НЕК «Укренерго» не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області.

«Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку», — пояснили в Укренерго.

У компанії також зазначили, що в сучасних українських умовах не можливо дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів цього місяця.

Що планувалося?

23 липня у Харкові та області мали б не буде відключати світло. Це мало б робитися для того, аби перевірити фактичне споживання електроенергії. З 9 по 24 липня в усіх областях передбачувалася схожа ситуація кожній області в один із днів протягом цих двох тижнів не було б обмежень. 

Крім того, що такі планові заходи були скасовані цього місяця, стало також відомо про графік обмежень сьогодні, 9 липня.

Вони діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. За прогнозом, з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень, в інші години – 3 черги. Ознайомитися чергою, до якої належить споживач, та знайти детальний графік відключень можна на сторінці Харківобленерго в Телеграмі.

В Укренерго також пообіцяли, провести режимні виміри в літній період дещо пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря.

Нагадаємо, у Харківській області за 5 липня енергетикам вдалося заживити 1943 абоненти, які знеструмлювалися через російські обстріли. Однак через бойові дії є нові відключення. На ранок 5 липня залишаються знеструмленими 37,4 тисячі абонентів у 107 населених пунктах

Читайте також

  • Росія знищила всю генерацію Харкова — мер Терехов. Армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це він повідомив під час Ukraine Recovery Conference в Берліні. За його словами, місто потребує допомоги від фінансових партнерів та міжнародних організацій, таких як ЄБРР та ЄІБ, і це життєво необхідно взимку, аби забезпечити тепло, електро- та водопостачання.