У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили про розробку програми на основі штучного інтелекту, яка розпізнаватиме обличчя у російських телеграм-каналах.

Про це повідомив керівник Східного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Сергій Чебишев у інтерв’ю Ґвара Медіа.

Існує безліч російських телеграм-каналів з відео та фото наших захисників. На жаль, родичі цілодобово їх моніторять, руйнують собі психіку і шукають там обличчя рідних. Зараз ми працюємо над спеціальною програмою, яка аналізуватиме обличчя з файлів. Якщо буде збіг між обличчям у телеграм-каналах і одним з облич в особистих кабінетах, система сигналізуватиме.

— зазначив Чебишев.

Таким чином, зазначив Чебишев, Координаційний штаб ідентифікуватиме більше зниклих безвісти.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну повернули 88 військових та цивільних мешканців Харківської області з полону, повідомив Сергій Чебишев. Загально з російського полону звільнили 3135 військових та цивільних.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що не може розголошувати кількість зниклих безвісти військовослужбовців, адже ця інформація може бути використана Росією.

Читайте також