Харківська майстерня METALSTYLE на площі біля станції метро «Арсенальна» презентуватиме футуристичну інсталяцію до дня міста Харкова.

Символічні металево-дзеркальні краплини, планувалося розмістити на центральній площі Харкова, до дня міста, яке святкується 23 серпня.

Наразі Харків прифронтове місто, центр якого розташований у 30 кілометрах від лінії вогню та постійно обстріляється, а тому встановити там арт-об’єкт зараз неможливо. Через це автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір столиці.

Простір A-Station – найбільш вдале місце для розташування цього арт-об‘єкту. Тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію (корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ).

Митці мали такий задум: краплини тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єдність двох міст – столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору. Сам проект отримав назву «Єднання», підкреслюючи єдність двох найбільших міст України.

«Кияни з харків’янами! Ми, як можемо, підтримуємо і допомагаємо Харкову та його мешканцям.

Разом ми вистоїмо та переможемо! Слава Україні!» , – так прокоментував цю подію міський голова Києва Віталій Кличко.