У підземці Харкова навчається 1735 учнів у 96 класах, повідомляє у відповіді на запит Ґвара Медіа директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

За її інформацією, з 4 листопада кількість кабінетів на станції метро збільшили на станції метро «Перемога»,
а з 6 листопада розширили шкільний простір на станції «Університет».

У міській раді планують облаштування ще одного приміщення на станції «Академіка Павлова».

«Рішення щодо визначення інших станцій метрополітену для здійснення освітнього процесу на цей час не приймалися», – додали у Харківраді.

Харчування учнів забезпечується частково коштом благодійної допомоги, а також з бюджету міста (1,7 млн грн передбачено на період з вересня по грудень).

«Метрошкола» у Харкові

4 вересня, у перший навчальний день, розпочала свою роботу харківська «метрошкола». Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Тоді першокласники розпочали навчання у першу зміну з 9 до 12. Вони займалися письмом, літературою та інтерактивними заняттями, зокрема малюванням. Тоді як учні середньої школи вивчали українську мову та літературу, математику та історію. Після першої зміни розпочалася друга зміна, яка тривала з 13 до 16.

Харківські школярі навчаються на п’яти станціях метро:

  • Перемога,
  • Університет,
  • Метробудівників,
  • Тракторний завод,
  • Академіка Павлова.

Читайте також

У харківській «метрошколі» навчається 1787 дітей — Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець. До процесу доєдналися 22 заклади середньої освіти Харкова, де навчаються діти 1-11 класів.

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустріли День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.