До процесу доєдналися 22 заклади середньої освіти Харкова, де навчаються діти 1-11 класів, повідомляє Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.

Діти навчаються у дві зміни за змішаною формою на п’яти станціях підземки. Уроки проводяться офлайн у спеціально підготовлених та облаштованих класах, паралельно є можливість дистанційного навчання.

За потреби діти можуть отримати психологічну допомогу, адже в кожному класі є психолог та тьютор.

«Працівники нашого Офісу відвідали “Метрошколу” та на власні очі переконалися, що приміщення облаштовані за нормами звичайної школи — рекуперація повітря, освітлення, шумоізоляція. Найголовніше, що дотримуються норми безпеки і діти мають можливість продовжувати навчання під час повітряної тривоги», – додає Омбудсман.

Метрошкола у Харкові

4 вересня, у перший навчальний день, розпочала свою роботу харківська «метрошкола». Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Тоді першокласники розпочали навчання у першу зміну з 9 до 12. Вони займалися письмом, літературою та інтерактивними заняттями, зокрема малюванням. Тоді як учні середньої школи вивчали українську мову та літературу, математику та історію. Після першої зміни розпочалася друга зміна, яка тривала з 13 до 16.

Харківські школярі навчаються на п’яти станціях метро:

  • Перемога,
  • Університет,
  • Метробудівників,
  • Тракторний завод,
  • Академіка Павлова.

Читайте також

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустріли День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.

У Харкові з’явиться перше бомбосховище для навчання: де його побудують. У такому укритті зможуть навчатися 450 дітей.