Місцеве СКП «Харківзеленбуд» планувало закупити чотири косарки для газонів та бур’яну на 1200 мм (2 штуки) та 1500 мм (2 штуки) з очікуваною вартістю 1 083 493,33 грн, про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

Нині на сторінці цієї публічної закупівлі вказано, що торги не відбулися, а причиною такого рішення стала відсутність пропозицій.

СКП «Харківзеленбуд» планувало закупити чотири косарки, але торги не відбулися / Скриншот: Prozorro

Раніше Ґвара писала, що у КП хотіли придбати газонокосарки, які навішуються до мінінавантажувача АVANT 750. Кінцевим строком подання тендерних пропозицій було 18 травня 2024 року, а поставити комунальному підприємству косарки мали до кінця 2024 року. У таку ціну товару включалися всі витрати на його поставку (завантаження, доставку, розвантаження тощо) та гарантію на щонайменше 12 місяців.

Про СКП «Харківзеленбуд»

Засновником спеціалізованого комунального підприємства «Харківзеленбуд» Харківської міської ради є Харківська міська рада. Власником майна підприємства є територіальна громада міста Харкова в особі Харківської міської ради. СКП безпосередньо підпорядковано Департаменту комунального господарства Харківської міської ради. Підприємство створено з метою утримання, обслуговування, благоустрою, ремонту та створення нових об’єктів зеленого господарства міста.

На цю тему

У Харкові придбали фарбу для дорожньої розмітки за понад 8,6 млн грн. Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста Харкова «Шляхрембуд» підписало договір на придбання фарб для дорожньої розмітки за 8 663 859 грн. Єдиним учасником тендеру стало ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп».

За офіційним курсом НБУ станом на 22 травня 2024 року 1€ = 43,26 грн, таким чином 30 літрів коштують 4 911,3 грн, а 1 літр такої фарби 163,71 грн, тоді як ТОВ «Будівельна компанія «Смартбуд Девелоп» в Україні поставив харківському КП за 112,8 грн.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».