Фахівці міськводоканалу продовжують моніторити якість води в Немишлянському районі після витоку нафтопродуктів, повідомили в пресслужбі Харківської міськради.

Там зазначили, що згідно з аналізами проб питної води, її якість не змінилася і відповідає нормам. Водночас тимчасово відключено дві водорозбірні колонки на вулицях Котельній та Ясеневій через потрапляння продуктів горіння.

Комунальники провели там профілактичне хлорування і взяли проби для перевірки. Після отримання результатів аналізів буде прийняте рішення про поновлення подачі води в цих колонках.

Для забезпечення мешканців району водою задіяні автоцистерни міськводоканалу, повідомили в пресслужбі. Моніторинг якості води триває.

Атака дронів на Харків 9 лютого 2024 року

У ніч з 9 на 10 лютого з 22:44 до 22:49 у Немишлянському районі Харкова пролунала серія вибухів. Тоді російські дрони «Шахед» влучили у базу нафтопродуктів. Пальне, що розливалося по вулицях, змішалося зі снігом і поширилося течією вниз до житлових будинків.

У приватній садибі по вулиці Котельній під час пожежі загинула родина Путятіних з п’яти осіб: чоловік із дружиною та троє їхніх дітей (старшому сину Олексію було 7 років, середньому Михайлу – 4 роки, найменшому – Павлу – 10 місяців). Старший та молодший хлопчики знаходилися біля мами. Вона з двома синами намагалася врятуватися у ванній, обіймаючи дітей. За декілька будинків по цій же вулиці загинуло подружжя Манойло (65 та 66 років). Чоловік був паралізованим, а його дружина, хоча й мала інвалідність, але могла ходити.

Усіх сімох обгорілих тіл знайшли на місці пожежі протягом наступного дня, а для встановлення остаточних висновків знадобилася ДНК-експертиза.

Читайте також

  • Повідомити про суму збитків розливу нафтопродуктів у Харкові неможливо — екоінспекція