Істотних опадів сьогодні синоптики не прогнозують.

У Харкові сьогодні, 14 червня, очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Температура повітря – від 24 до 26 градусів тепла. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Про це повідомили у Харківському регіональному гідрометцентрі.

У Харківській області 14 червня синоптики також прогнозують мінливу хмарність, без істотних опадів. Температура повітря від 23 до 28 градусів тепла.

Нагадаємо, армія РФ знищила всю енергетичну генерацію міста Харкова, про це під час Ukraine Recovery Conference в Берліні повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. «Ми розуміємо що попереду зима. Ми розуміємо, що сьогодні, на жаль, наш ворог розтрощив всю генерацію, яка була у Харкові. Всі ТЕЦ зруйновано. Ми не маємо жодного кіловата власної генерації», – пояснює мер міста.

Читайте також

  • На Харківщині розгорнуть «міні-ТЕЦ» — Мінвідновлення. Проєкт енергетичної безпеки USAID в Україні у співпраці з Міненерго, Комітетом Верховної Ради з енергетики розгортає мережу малої та середньої когенерації в регіонах країни. Зокрема, теплопостачальні підприємства Харківської області отримали 6 когенераційних установок (КГУ) у березні 2024 року.