Також 22 абоненти залишились без газу.

У Харкові внаслідок ударів «шахедів» по Харкову у місті виникли пожежі. Для безпечного гасіння пожеж відключено 450 споживачів електроенергії та 22 споживачі газу. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Загалом через бойові дії по області знеструмлено 16 тисяч абонентів.

«Ми намагаємося постійно відновлювати електропостачання і виходили на цифру у 10-13 тисяч відключень по області. Потім стається черговий обстріл, і знову кілька тисяч абонентів знеструмлено», – розповів голова ХОВА Олег Синєгубов.

Однак, за його словами, енергетики Харківщини постійно працюють над відновленням електропостачання. 

Удари по критичній інфраструктурі Харківщини

Під обстріл росіян двічі за останній місяць потрапляла бригада Липецького району електричних мереж «Харківобленерго».

«Погода зараз така, що швидко залишити небезпечну зону надзвичайно важко – дорога покрита кригою», — зазначив інженер Роман Ганган.

Ніхто з працівників не постраждав, каже Ганган. Проте були пошкоджені електромережі.

Світло на Харківщині: графіки відключень, удари по критичній інфраструктурі та Пункти незламності 

Внаслідок обстрілу Харкова 10 січня було зруйновано трансформаторну підстанцію та лінії електропередач у середмісті, через що було знеструмлено 46 будинків та 9 установ. 

Пізніше, 16 січня, руйнувань внаслідок ракетного удару зазнали два вузлових пункти «Харківобленерго» у Холодногірському районі. Це призвело до знеструмлення 93 побутових та 12 юридичних споживачів.

17 січня у Чугуєві та 18 січня у селі Веселе Липецької громади внаслідок ракетних ударів було пошкоджено повітряну лінію та лінії електропередач. 

21 січня, армія РФ завдала удару двома авіабомбами по селу Вільхуватка на Харківщині. Внаслідок цього постраждав виробничий об’єкт «Харківобленерго». Під час пожежі було знищено обладнання та зруйнована будівля. 

Читайте також: