На місцях влучань цілодобово працюють фахівці. 

Відновлення енергетичної інфраструктури на Харківщині – це завдання не кількох тижнів, і навіть місяців. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Ворог наніс значних руйнувань, і процес відновлення може зайняти досить тривалий час. Фахівці на об‘єктах 24/7», – ідеться  в повідомленні. 

Також, за словами Синєгубова, Харківщина намагається залучати фахівців з інших областей України, аби якомога швидше поновити систему.

24 березня у «Харківобленерго» почали застосовувати графіки аварійних відключень, повідомив прессекретар підприємства Володимир Скічко. Він зазначив, що наразі триває коригування графіків, враховуючи складну ситуацію в електричних мережах Харківщини. Пізніше у компанії опублікували графіки відключення світла у Харкові та районах області.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов сказав, що без світла у Харкові перебуває до 200 тисяч споживачів. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків обстрілів. Очільник Міненерго Герман Галущенко також зазначив, що для прискорення робіт до регіону направлено бригади енергетиків і з інших областей.

Вранці 25 березня у Харкові запрацював метрополітен. Інтервал руху потягів 20 хвилин, працюють усі станції.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працює електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Читайте у фоторепортажі Ґвара Медіа, як живе Харків під час блекауту.