24 березня у «Харківобленерго» почали застосовувати графіки аварійних відключень, повідомив прессекретар підприємства Володимир Скічко.

Він зазначив, що наразі триває коригування графіків, враховуючи складну ситуацію в електричних мережах Харківщини. У компанії оприлюднять графіки відключень світла, як тільки вони будуть готові.

«Працюємо над першочерговим повним заживленням обʼєктів критичної інфраструктури, що дозволить відновити повноцінну життєдіяльність міста Харкова та Харківської області», — сказав він.

Наразі енергетики області продовжують відновлювати електропостачання після російських обстрілів енергетичної інфраструктури регіону 22 березня.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов сказав, що без світла у Харкові перебуває до 200 тисяч споживачів. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків обстрілів.

За вихідні у місті неможливо повністю відновити енергопостачання після російської атаки на енергетичну інфраструктуру Харкова та області, сказав міський голова Ігор Терехов.

Президент України Володимир Зеленський заявляв, що найскладніша енергетична ситуація досі у Харкові. Продовжується підключення до електрики побутових споживачів.

Як раніше повідомляв начальник ХОВА Олег Синєгубов, після російських обстрілів енергетичної інфраструктури Харківської області знеструмленими залишаються близько 275 тисяч споживачів в регіоні.

За його словами, протягом доби вдалося під’єднати до електропостачання понад 440 тисяч абонентів у Харкові та області. Енергетики продовжують працювати над ліквідацією наслідків російських ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури регіону.

Очільник Міненерго Герман Галущенко також зазначив, що для прискорення робіт до регіону направлено бригади енергетиків і з інших областей.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, є перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працює електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Читайте у фоторепортажі Ґвара Медіа, як живе Харків під час блекауту.