Станом на 13 лютого в області зареєстровано 29 тисяч учасників бойових дій. Серед них 385 людей отримали інвалідність під час захисту України від російського вторгнення.

Про це повідомили в Харківській ОВА.

У Харкові навчатимуть помічників ветеранів. Перша група складається з 9 людей, усього із жовтня подалося 25. Більшість — з Харківської громади. Навчання триватиме три тижні в центрі ветеранського розвитку Харківського університету ім. Каразіна в офлайн-режимі.

Помічник ветерана

Цей проєкт реалізується на рівні громад та його основною метою є впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя. Він передбачає створення у громадах Сервісних офісів у справах ветеранів.

В рамках проєкту буде здійснюватися індивідуальний супровід ветерана за принципом «рівний-рівному». Тобто, помічниками будуть насамперед власне ветерани, члени їхніх родин чи родин загиблих воїнів. До кінця року планують залучити 550 помічників, які зможуть допомагати 55 тисячам ветеранів (із розрахунку 1 помічник на 100 ветеранів).

1 липня проєкт впроваджено у Вінницькій, Львівській, Миколаївській та Дніпропетровській областях України. У жовтні Інститут помічника ветерана розширили на Закарпатську, Полтавську, Сумську, Харківську, Київську область та на місто Київ.

Читайте також

  • У Харкові роботу розпочинає проєкт «Адмінсервіс. “Ветеран”»