У місті розпочали готувати фахівців за програмою підтримки ветеранів «Помічник ветерана». Ними стануть дружини загиблих бійців, ветерани війни та їх родичі, що надаватимуть всебічну допомогу учасникам бойових дій.

Про це повідомила пресслужба Харківської міськради.

Перша група з 10 помічників ветеранів пройшла співбесіду та незабаром розпочне тритижневе навчання, зазначають у міськраді. Надалі фахівці супроводжуватимуть ветеранів російсько-української війни у вирішенні побутових та соціальних питань.

За додатковою інформацією щодо проєкту можна звертатися до Управління у справах ветеранів за телефоном: (057) 752-09-06.

Помічник ветерана

Цей проєкт реалізується на рівні громад та його основною метою є впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя. Він передбачає створення у громадах Сервісних офісів у справах ветеранів.

В рамках проєкту буде здійснюватися індивідуальний супровід ветерана за принципом «рівний-рівному». Тобто, помічниками будуть насамперед власне ветерани, члени їхніх родин чи родин загиблих воїнів. До кінця року планують залучити 550 помічників, які зможуть допомагати 55 тисячам ветеранів (із розрахунку 1 помічник на 100 ветеранів).

1 липня проєкт впроваджено у Вінницькій, Львівській, Миколаївській та Дніпропетровській областях України. У жовтні Інститут помічника ветерана розширили на Закарпатську, Полтавську, Сумську, Харківську, Київську область та на місто Київ.

Читайте також

  • У Харкові роботу розпочинає проєкт «Адмінсервіс. “Ветеран”»
  • Перші 8 громад Харківщини долучились до проєкту «Помічник ветерана»