Загалом через бойові дії на Харківщині знеструмлено 26,1 тисячі точок обліку.

У Харківській області за минулу добу енергетикам вдалося відновити електропостачання для 5,1 тисячі абонентів. Через мережеві обмеження у Харкові та найближчих районах без світла – близько 205 тисяч абонентів. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Загалом через бойові дії знеструмлено 26,1 тисячі точок обліку.

Нагадаємо, вночі 22 березня росіяни завдали ударів по критичній інфраструктурі Харкова. Внаслідок обстрілів у місті зникло електропостачання, були перебої з водопостачанням та опаленням. Через відключення світла не працював електротранспорт (метро, трамвай та тролейбус) та світлофори.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками. Щонайменше 15 «шахедів» випустили по місту. Влучання зафіксовані в Новобаварському, Слобідському та Салтівському районах міста. Цього дня були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Харкову передадуть когенераційні установки — Кубраков.
  • У Харкові розробили «ґрунтовний план», аби стабілізувати електропостачання — Терехов.