Слідчі в Харкові завершили ідентифікацію і загальна кількість загиблих не змінилася. Наразі триває видача тіл і фрагментів тіл родичам та близьким у селі Гроза.

Про це повідомили в поліції Харківської області.

«Сьогодні слідчі працюють у морзі, де відбувається видача тіл та їх фрагментів, які на початковому етапі розслідування не були ідентифіковані, — повідомив заступник начальника відділу розслідування злочинів учинених в умовах збройного конфлікту Олександр Кобилєв. — На теперішній час вони ідентифіковані й ми можемо передати їх родичам для того, щоб вони змогли провести своїх близьких в останню путь».

До сьогодні близькі та знайомі загиблих забрали 49 тіл. Судово-медичні експертизи, ДНК-дослідження дозволили стверджувати, що від російської ракети загинули 59 осіб.

У Харкові триває видача тіл родичам та близьким загиблих у селі Гроза / Фото: t.me/police_kh_region

Близько 13:25 5 жовтня російські військові обстріляли кафе та магазин в селі Гроза Куп’янського району. У селі проживало 330 мешканців. З кожного двору принаймні одна людина була присутньою на поминках, повідомив міністр МВС Ігор Клименко.

Пізніше стало відомо, що по закладу в селі Гроза, де перебувало близько 60 людей, вдарили російською ракетою «Іскандер-М». У кафе люди зібралися на поминальний обід через перепоховання загиблого українського військового.

Читайте також

  • Шестеро дітей залишилися повними сиротами через удар армією РФ по селі Гроза на Харківщині.