Будівництво підземної школи в Індустріальному районі міста розпочалося, її планують закінчити до кінця року. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов в етері національного телемарафону 6 жовтня.

«Ми розраховуємо до кінця поточного року завершити всі роботи, щоб у новому році школярі змогли піти до школи та навчатися у безпечних умовах», — повідомив Терехов.

За його словами, там зможуть навчатися до 900 школярів у дві зміни. Раніше він зазначав, що в школі зможуть навчатися «тисячі» дітей.

«Саме у нас ми плануємо побудувати першу в Україні підземну школу, яка відповідатиме найсучаснішим нормативним вимогам до захисних споруд. Таке укриття дасть змогу продовжити безпечне очне навчання тисячам харківських дітей навіть під час ракетних загроз», — зазначив посадовець 1 жовтня.

1 вересня мер Харкова анонсував будівництво укриття, в якому зможуть повноцінно навчатися 450 дітей. За його словами, цей проєкт є пілотним, тобто проєктно-кошторисну документацію розробляли з нуля.

Читайте також

У місті немає укриттів у навчальних закладах, які відповідають вимогам наказу про захисні споруди для цивільних (ДБН В.2.2-5-97), повідомляв очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.