Сьогодні, о 18:00, в KefirPub відбудеться благодійний концерт, присвячений померлому митцю та волонтеру Михайлу Кабанову.

На концерті виступить харківський кавер-бенд «Firma4i». Вхід за вільний донат, всі кошти передадуть родині Михайла — у нього залишилася дружина та маленький син.

Афіша благодійного концерту / Зображення: KefirPub

1 вересня у віці 44 років пішов з життя харківський актор, музикант та волонтер Михайло Кабанов, повідомили його друзі Михайло Озеров та Олег Каданов.

Михайло Кабанов

Михайло Кабанов — український актор, волонтер та колишній учасник гурту «Оркестр Че». Він також був артдиректором пабу «Стіна» у Харкові. Михайло Кабанов закінчив Харківський національний університет мистецтв ім. Івана Котляревського у 2000 році, навчаючись разом із Сергієм Бабкіним.

У 2002 році він разом з Олегом Кадановим та Сергієм Савенком заснував гурт «Оркестр Че». Гурт відзначався перформансами під час концертів.

Поза музичною кар’єрою, Михайло активно волонтерив та підтримував українських воїнів з початку війни на Донбасі. Він організував волонтерський пункт у пабі «Стіна» та підтримував партизанський загін Чорний Корпус, а потім батальйон і полк «Азов». Унаслідок теракту в пабі «Стіна» 9 листопада 2014 року він та ще 10 людей отримали поранення. Паб відновили та відкритий знову 19 грудня того ж року.

З 2022 року Михайло продовжив активно волонтерити.