У віці 44 років пішов з життя харківський актор, музикант та волонтер Михайло Кабанов, повідомляє Суспільне.Харків із посиланням на колегу та близького друга родини Кабанових Михайла Озерова.

Смерть актора також підтвердив колега Михайла Олег Каданов на своїй фейсбук-сторінці.

«На жаль, новина про Mike Kabanov — це правда. Дружині та синові Мішані потрібна допомога — приват блокує надходження на карту Юлі, тож ми зробили монобанку. Стосовно місця та часу прощання — скоро вся інформація буде!», — зазначив він.

У Михайла залишилася дружина та син. На їхню підтримку оголосили збір коштів.

Михайло Кабанов

Михайло Кабанов — український актор, волонтер та колишній учасник гурту «Оркестр Че». Він також був артдиректором пабу «Стіна» у Харкові. Михайло Кабанов закінчив Харківський національний університет мистецтв ім. Івана Котляревського у 2000 році, навчаючись разом із Сергієм Бабкіним.

У 2002 році він разом з Олегом Кадановим та Сергієм Савенком заснував гурт «Оркестр Че». Гурт відзначався перформансами під час концертів.

Виступ “Оркестру Че” / Фото: rock-n-roll.fandom.com

Поза музичною кар’єрою, Михайло активно волонтерив та підтримував українських воїнів з початку війни на Донбасі. Він організував волонтерський пункт у пабі «Стіна» та підтримував партизанський загін Чорний Корпус, а потім батальйон і полк «Азов». Унаслідок теракту в пабі «Стіна» 9 листопада 2014 року він та ще 10 людей отримали поранення. Паб відновили та відкритий знову 19 грудня того ж року.

З 2022 року Михайло продовжив активно волонтерити.

Михайло Кабанов / Фото: фейсбук-сторінка Михайла Кабанова