Поховання проходитиме на 18-му кладовищі. 

У Харкові 5 вересня о 10:00 в Іоано-Богословському храмі попрощаються з актором, музикантом та волонтером Михайлом Кабановим. Поховання відбудеться на 18-му кладовищі о 12:00. Про це повідомив колега актора Олег Каданов.

Михайло Кабанов — український актор, волонтер та колишній учасник гурту «Оркестр Че». Він також був артдиректором пабу «Стіна» у Харкові. Михайло Кабанов закінчив Харківський національний університет мистецтв ім. Івана Котляревського у 2000 році, навчаючись разом із Сергієм Бабкіним.

Виступ “Оркестру Че” / Фото: rock-n-roll.fandom.com

У 2002 році він разом з Олегом Кадановим та Сергієм Савенком заснував гурт «Оркестр Че». Гурт відзначався перформансами під час концертів.

Поза музичною кар’єрою, Михайло активно волонтерив та підтримував українських воїнів з початку війни на Донбасі. Він організував волонтерський пункт у пабі «Стіна» та підтримував партизанський загін Чорний Корпус, а потім батальйон і полк «Азов».

Унаслідок теракту в пабі «Стіна» 9 листопада 2014 року він та ще 10 людей отримали поранення. Паб відновили та відкритий знову 19 грудня того ж року.

З 2022 року Михайло продовжив активно волонтерити.

Михайло Кабанов / Фото: фейсбук-сторінка Михайла Кабанова

Про смерть актора стало відомо 2 вересня. У Михайла залишилася дружина та син.