24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. Російські окупанти вже понад рік обстрілюють і бомблять мирні міста Харківщини та всієї України, катують та вбивають мирне населення.

Виставку організував благодійний фонд «Щоденники війни», вона вже відкрита для перегляду та доступна у Харкові:

  • Вулиця Роганська 1 (проспект Героїв Харкова, біля окружної дороги);
  • Полтавське шосе, 208а (біля окружної дороги).

Зокрема експонується спалений МТ ЛБ (багатоцільовий тягач (транспортер) легкий броньований), башта від танку, залишки БТР та інша техніка з російською пропагандистською символікою.

Спалена російська техніка з рашистським символом російського вторгнення до України 2022 року / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа
МТ ЛБ (багатоцільовий тягач (транспортер) легкий броньований. Інтенсивно використовуються під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа
Те, що залишилося від російської техніки / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа
Спалена російська техніка / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа
Голова російського танку / Фото: Олександр Магула, Ґвара Медіа

Читайте також

  • У Києві на Хрещатику до Дня Незалежності проходила виставка знищеної російської техніки. У лютому 2022 року росіяни планували парад у центрі Києва. Через 6 місяців після початку широкомасштабної війни ганебний показ іржавого російського металу.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Історія була створена в рамках проєкту «Локальні історії громад. Трансформація та стійкість: Харків» за підтримки Європейського фонду за демократію. Зміст публікації не виражає думку EED і є рішенням виключно його авторів, редакції Gwara Media.