Сьогодні, 14 червня, у Харкові презентували марку до Міжнародного дня донора.

До цього свята у двох локаціях міста прийшло здавати кров близько трьохсот харків’ян: у Харківському центрі крові за адресою вулиця Клочківська, 366 та в ТРЦ «Нікольський».

Зокрема, у ТРЦ працювала виїзна бригада, а для відвідувачів підготували виступ діджея, музикантів, фірмовий мерч Центру крові та безліч смаколиків.

На заході погасили марку, присвячену донорам за участі міського голови Ігоря Терехова та очільника ХОВА Олега Синєгубов.

«Сьогодні в нас була урочиста подія — погашення марки, яка була присвячена донорському фронту Харкова. Її відвідав очільник Харківської ОВА, голова обласної ради й міський голова Харкова. Привітали наших почесних донорів, вручили їм посвідчення почесного донора України, відзначили працівників служби крові, які з 24 лютого 2022 року в такому складі працюють практично без вихідних», — розповіла Ґвара Медіа заступниця директора Центру служби крові Харківської області Олена Малигон.

Міжнародний день донора крові щорічно відзначають 14 червня. Резолюцію Всесвітнього дня донора крові прийняли 23 травня 2005 року на 58 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, відзначаючи позитивний ефект проведення у 2004 році в цілях сприяння добровільному і безоплатному донорству крові.

Читайте також

  • Сотні харків’ян прийшли здати кров у День донора — фото.
  • Донорство під час війни: як працює Харківський обласний центр служби крові. За весь час воєнного стану центр служби крові у прифронтовому місті жодного дня не зупиняв роботу.
  • Фейк. «Лікарі без кордонів» розповіли про інфіковану донорську кров в Україні.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.