1 вересня очільник Харківської ОВА привітав мешканців регіону з Днем знань та заявив, що в облцентрі не проводитимуть заходи за участі великої кількості людей.

«Уже другий рік поспіль ми починаємо його в умовах ворожих обстрілів наших міст і сіл. Ключовим питанням залишається безпека усіх учасників освітнього процесу. Тому більшість шкіл, коледжів та вишів Харківщини поки працюватимуть дистанційно. Ми змушені обирати саме такий формат, адже ворог цілеспрямовано б’є по цивільних об’єктах, ставлячи собі за мету терор цивільних», — зазначив посадовець у своєму телеграм-каналі.

31 серпня під час брифінгу директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко повідомила, що всі урочисті заходи відбуватимуться онлайн для всіх школярів, а потім проведуть лінійку під землею для першокласників та одинадцятикласників.

«Ми намагаємось зробити День знань для дітей святковим. Перший дзвінок буде проходити в кожній школі, але онлайн із 9 до 10 години. Усі заходи відбуватимуться онлайн, але після ми проведемо таку символічну загальноміську лінійку в переході метро», — Ольга Деменко.

Читайте також

З початку навчального року в Харкові планують частково впроваджувати змішане навчання для школярів. Зокрема, вони навчатимуться на п’яти станціях метро.