Новий сервіс — онлайн-замовлення спеціальних вагонів запустили для людей з інвалідністю, повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

Тепер можна замовити вагон як у касі, так і онлайн.

Новий сервіс призначено для людей з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю, пасажирів на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують.

Заявку на інклюзивний вагон можна пожати через онлайн-сервіс за 3 доби до необхідної дати відправлення. Упродовж 24 годин оператори Укрпошти почнуть обробляти заявку та зв’яжуться із замовником послуги.

Отримати та сплатити квитки можна буде в касі не пізніше ніж за годину до відправлення поїзда.

Якщо виникатимуть запитання, інформацію можна уточнити за номером телефону 0 800 503 111 або надіслати відгук чи пропозицію на електронну адресу [email protected].

Також в Укрзалізниці нагадали, що діє послуга замовлення вокзального помічника, який може допомогти з багажем та посадкою.

Про програму «Безбар’єрна залізниця»

Наразі в парку Укрзалізниці є 50 вагоні з підйомниками або пандусами, з них — 73 — вагони нового покоління, які збудовано впродовж останнього року.

Усі ці вагони мають умови для інклюзивного користування: універсальна вбиральня і купе облаштоване для потреб людей з інвалідністю. У новозбудованих вагонах у купе є спальні дивани, які можуть змінювати кут нахилу й фіксувати тіло, пульт для регулювання освітлення, кнопку для звернення до провідника та пристрій для гучномовного зв’язку з ним.

Читайте також

  • Укрзалізниця запускає додаткові потяги з Харкова до Києва.