Сьогодні, 11 липня, близько 16:00, росіяни вкотре вдарили КАБом по селищу Борова Ізюмського району. Понад 12 будинків зруйновано, постраждало четверо цивільних.

Про це розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишин.

За його словами, один КАБ влучив по приватних будинках цілої вулиці населеного пункту. Більше 10-ка будинків постраждало. Є пожежа у одному домоволодінні. Четверо цивільних були травмовані: двоє чоловіків 52 і 69 років та дві жінки 30 і 70 років. Всім їм надали медичну допомогу на місці.

«Наразі поліція працює на місці, але на вулиці, куди влучв КАБ і на сусідніх, багато руйнувань. Найчастіше — руйнування даху та вибиті вікна. На щастя, всі живі», — прокоментував Тертишин.

Наразі працівники ДСНС продовжують ліквідацію наслідків, оцінка обсягів руйнувань може змінюватися.

10 травня 2024 року Росія розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області, тоді їм вдалося прибитися з території Бєлгородської області – на двох ділянках Харківщини: в сторону Глибокого та Лук’янців і одночасно в напрямку Вовчанська. Крім того, напружена обстановка спостерігається поблизу Борової. Громада постійно потерпає від збройної російської агресії. Лише 3 липня по селищу Борова завдали чергового удару, по центру, дві ракети влучили біля будівлі адміністрації. 

Нагадаємо, армія РФ скинула 28 КАБів по території Харківщини цієї доби. Російські війська, сьогодні 11 липня, завдали 14 авіаударів по території Харківщини. Постраждали райони восьми різних населених пунктів. Серед них Вовчанськ, Липці та Стариця.

Читайте також

  • Наслідки обстрілу РФ: 13 населених пунктів Харківщини лишилися без світла. Це сталося, як наслідок удару армії РФ дронами по підстанції у селі Одноробівка. Наразі близько 2390 абонентів лишилися без світла. Інформації про постраждалих нема.