Сьогодні, 10 липня близько 12:00, у результаті значного пошкодження енергообладнання, через російські обстріли, 13 населених пунктів Харківщини лишилися без світла.

Про це повідомив керівник Золочівської СВА Віктор Коваленко.

Це сталося, як наслідок удару армії РФ дронами по підстанції у селі Одноробівка. Наразі близько 2390 абонентів лишилися без світла. Інформації про постраждалих нема.

Армія РФ вже майже другий тиждень обстрілює це село. Відтак, 8 липня, внаслідок обстрілу з артилерії, пошкоджено двоповерховий житловий будинок. А вранці 6 липня, через дії РФ, загинув один чоловік, його дружина отримала поранення. У соцмережах односельці розповіли про загиблого. Ним виявився Юрій Сафонов, він понад двадцять років працював в сфері культури, був завідувачем Одноробівської філії будинку культури, без його участі не проходило жодне місцеве свято.

Нагадаємо, у селі на Харківщині російські обстріли знищили Starlink, який забезпечував зв’язок для мешканців. Дев’ять FPV-дронів атакували будинок старости прикордонного села Івашки. Внаслідок атаки пошкоджений будинок, енергомережі та господарчі споруди. Також знищений Starlink, який забезпечував зв’язок з селом. Люди поранень не зазнали.

Читайте також