Російські війська, сьогодні 11 липня, завдали 14 авіаударів по території Харківщини – скинули 28 КАБів. Про це повідомили у звіті Генштабу ЗСУ станом на 16:00.

Постраждали райони восьми різних населених пунктів. Серед них Вовчанськ, Липці та Стариця.

Також на Харківському напрямку російські військові здійснили три безуспішних штурмові дії у районах Вовчанська та Глибокого.

У Генштабі передають, РФ не полишає спроб тиснути і на оборону українських захисників на Куп’янському напрямку. Росіяни безуспішно намагаються покращити своє тактичне положення в районах Синьківки та Берестового. Кількість штурмових дій тут зросла до чотирьох. Половину з них підрозділи Сил оборони успішно відбили, два штурми, біля Берестового, ще тривають.

В цей день росіяни бомбардували п’ятьма КАБами райони Куп’янська і Глушківки. Опір триває.

Крім того, учора, 10 липня з 19:30 до 20:50 армія РФ вперше з 2022 року здійснили масований артилерійський обстріл Слатиного. Загинула 60-річна жінка, поранень зазнав 70-річний чоловік. На місцях влучань виникли пожежі. Декілька будинків зруйновано, понад 10 зазнали ушкоджень. Сьогодні від ранку, 11 липня, обстріли продовжуються.

Нагадаємо, найактивніше посилення росіян спостерігається на Харківському напрямку. На добу росіяни в середньому обстрілюють Харківщину 60-70 разів. Росіяни в першу чергу використовують артилерію та БпЛА, але спостерігається й активне застосування КАБів.

Читайте також

  • РФ намагається перегрупувати свої підрозділи в районі Глибокого на Харківщині.
  • Харківщина серед областей, які найбільше постраждали від лісових пожеж — коли чекати відновлення?