За якою саме статтею ведеться розшук українського бізнесмена, в базі не уточнюється.

МВС Росії оголосило харківського бізнесмена, власника ФК «Металіст» Олександра Ярославського у розшук. Про це пише Forbes з посиланням на російські ЗМІ.

Відомо, що Ярославський розшукується за одною зі статей Кримінального кодексу РФ, але за якою саме – невідомо. Раніше власника «Металіста» вже заочно арештував Казанський суд.

Хто такий Олександр Ярославський

  • Олександр Ярославський — український бізнесмен, колишній співвласник УкрСиббанку та президент харківського ФК «Металіст» (2005–2012). Також є президентом групи DCH (Development Construction Holding). Він був включений до списку 322 громадян України, проти яких були введені російські санкції 1 листопада 2018 року.
  • 9 лютого 2022 року невідомий автомобіль зіткнувся з пішоходом на автодорозі «Київ-Харків-Довжанський». Пізніше стало відомо, що це сталося під час наїзду на кортеж Олександра Ярославського. На місці ДТП були знайдені номери автомобіля 0018, які належали одній з машин кортежу. Наступного дня бізнесмен вилетів з України до Лондона. Того ж дня, керівник МВС Денис Монастирський звільнив начальника поліції Харківської області Станіслава Перліна через спробу фальсифікації справи про ДТП з кортежем. 12 лютого Генпрокурор Ірина Венедіктова закликала Ярославського повернутися в Україну, оскільки чоловік, який зізнався у скоєнні ДТП, не з’явився на суд.

Читайте також

  • Міський голова Ігор Терехов заявив, що дав доручення провести аналіз списку почесних громадян міста з метою видалення недостойних імен. Відповідно до його заяви, цей крок є важливим у контексті післявоєнного відновлення міста та підтримки українських захисників.