Міський голова Ігор Терехов заявив, що дав доручення провести аналіз списку почесних громадян міста з метою видалення недостойних імен. Відповідно до його заяви, цей крок є важливим у контексті післявоєнного відновлення міста та підтримки українських захисників.

Список почесних громадян Харкова, який виникав протягом багатьох років у результаті колегіального рішення депутатського корпусу, за словами мера, має бути переглянутим прозоро і з урахуванням думки громадськості.

«Окремі представники окремих партій намагаються сьогодні будь-якими способами привернути увагу до себе та своєї політичної сили, виносячи в публічну площину питання, які безпосередньо не пов’язані з обороною міста та відновленням Харкова», — зазначив він.

Терехов заявив, що в умовах війни та відновлення міста дискусія навколо списку почесних громадян є непотрібною і може спричинити дестабілізацію ситуації. 

Читайте також

Харківський бізнесмен Олександр Ярославський отримує виплати з облбюджету за звання «Почесний громадянин Харківської області», повідомила депутатка Харківської обласної ради Галина Куц в ефірі телеканалу «Еспресо».

Згідно з інформацією, наданою депутаткою, Олександр Ярославський отримав щомісячну стипендію у розмірі 16 750 гривень як почесний громадянин Харківської області. За пів року його отримані кошти перевищили 100 тисяч гривень.