Нове місце для будівництва багатофункціонального центру вже обрали. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов під час брифінгу 1 вересня.

«Я хочу, щоб ви були дуже обережними у висловлюваннях, бо ми ні в якому разі ніколи не задіяли Саржин Яр. А прилегла територія, яка була гіпотетична тоді обумовлена, змінена», — зазначив він

За словами Терехова, після спілкування з громадськістю та ретельної підготовки, вони знайшли нове місце, де буде розташований цей центр. Це центр, в якому можуть у разі необхідності теж навчатися діти, а також студенти. Там буде безпечний простір для всіх містян.

Центр можуть збудувати поблизу стадіону «Металіст», пише Суспільне Харків із посиланням на депутата Харківської міськради Дмитра Булаха.

Читайте також

13 серпня харківські активісти провели пікнік проти побудови в парку Саржин Яр офісного центру за 180 мільйонів гривень. Харків’яни наголосили, що забудова зеленої зони призведе до руйнування цілісної екосистеми парку, а також є «нецільовим використанням 180 млн грн бюджетних гривень з Фонду ліквідації наслідків війни». На пікніку активісти збирали підписи проти побудови багатофункціонального центру.

Харківська міська рада вирішила скасувати тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для спорудження “центру багатофункціонального призначення” в районі Саржиного Яру.

Місце для безпечного простору у Харкові влада планує узгодити з громадськістю, сказав Терехов. Тендер на проєктування безпечного багатофункціонального центру оголосять лише після ретельного аналізу технічного завдання, яке відповідатиме викликам воєнного часу.