Харківська міська рада вирішила скасувати тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для спорудження “центру багатофункціонального призначення” в районі Саржиного яру, повідомив заступник директора департаменту житлового-комунального господарства Євген Пасенов на зустрічі з журналістами 14 серпня.

Зустріч представників Харківської міської ради / Фото: Іван Самойлов для Ґвара Медіа

«Провели нарада у міського голови. Замовник не зміг захистити технічне завдання, а саме локацію для будівництва центру, тому ухвалили рішення скасувати торги на теперішній час», — прокоментував він.

За його словами, розглянуть декілька різних локацій, де збудують такий новий об’єкт у Харкові. Таких об’єктів може бути менше, але в різних районах міста.

Однією з ідей є побудова нового укриття, що за думкою Пасенова дешевше ніж реконструкція чи капітальний ремонт наявного.

Читайте також

Харківські активісти проти забудови Саржиного Яру: в парку провели пікнік для збору підписів. 13 серпня харківські активісти провели пікнік проти побудови в парку Саржин Яр офісного центру за 180 мільйонів гривень. Харків’яни наголосили, що забудова зеленої зони призведе до руйнування цілісної екосистеми парку, а також є «нецільовим використанням 180 млн грн бюджетних гривень з Фонду ліквідації наслідків війни». На пікніку активісти збирали підписи проти побудови багатофункціонального центру.