Уряд продовжив дію спецобов’язків на ринку електроенергії до 31 березня 2023 року, тобто до кінця опалювального сезону. Таке рішення означає фіксацію тарифів на поточних показниках. Про це повідомляє пресслужба Міненергетики.

«Сьогодні, не зважаючи на війну і масовані обстріли енергетичної інфраструктури, ухвалено рішення зберегти незмінними тарифи для населення, щоб запобігти додатковому фінансовому навантаженню на наших громадян. Вдячний кожному за своєчасну оплату електроенергії, це надзвичайно важливо для стабільної роботи наших енергокомпаній та оперативного проведення ремонтів об’єктів і обладнання, пошкоджених через ворожі атаки», – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

Актуальні тарифи на світло з 1 жовтня 2021 року / Інфографіка Міненерго

На сьогодні тарифи становлять:

  • 1,44 грн/кВт год — при споживанні до 250 кВт год на місяць;
  • 1,68 грн/кВт год — при споживанні понад 250 кВт год на місяць;
  • для гуртожитків, юридичних осіб, які розселяють у себе переселенців, дачних кооперативів, гаражів та релігійних організацій, також тариф встановлено на рівні 1,68 грн/кВт год.

Раніше Ґвара Медіа писала, що Президент України Володимир Зеленський підписав закони, якими вводиться мораторій на підвищення комунальних тарифів.