З початку доби 29 травня українські військові відбили три атаки РФ на Харківському та Купʼянському напрямках, що два бої тривають.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Там зазначили, що на Харківському напрямку від початку доби українські війська відбивали дві атаки РФ у районі Липців. Одне з боєзіткнень триває. Українські підрозділи проводять заходи з укріплення оборони. 

За даними Генштабу, за добу 28 травня на Харківському напрямку армія РФ втратила 195 військових. Також знищено танк, сім артилерійських систем, РСЗВ, 13 автомобілів та п’ять одиниць спецтехніки. Крім того, пошкоджено два танки, три артилерійських системи, вісім автомобілів та чотири одиниці спецтехніки. 

Крім того, на Куп’янському напрямку від початку доби українські військові відбили атаку в районі Степової Новоселівки. Ще одне бойове зіткнення триває біля Петропавлівки, зазначили в Генштабі.

Як раніше зазначали у Генштабі, за добу 28 травня росіяни 26 разів намагалися штурмувати українські позиції на Харківщині.

За даними аналітиків ISW, українські військові мають успіхи в районі Липців на Харківщині. Вони досягли незначних просувань на північ від Харкова в напрямку села Липці.

Читайте також

  • Російські війська за десять діб обстріляли Малоданилівську громаду 11 разів
  • У лікарні помер один з постраждалих внаслідок обстрілу «Епіцентру»