У такий спосіб Міноборони РФ намагається виправдати російський терор щодо населення України.

Російська пропаганда поширює чергові заяви Міністерства оборони РФ, які звинувачують Сили оборони України у використанні проти російських військових токсичних речовин. Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації.

«Крім того, пропагандистські ресурси ворога поширюють інформацію про нібито намір українських військових найближчим часом застосувати на Харківському напрямку бойові отруйні гази, зокрема заборонений люїзит», – ідеться в повідомленні.

У центрі протидії дезінформації стверджують, що у такий спосіб РФ намагається змістити увагу від своїх воєнних злочинів та виправдати терор щодо цивільного населення України.

Російські війська на Харківському напрямку протягом минулої доби сім разів намагалися штурмувати українські позиції. Підрозділами Сил оборони відбито чотири наступи росіян в районах Стариці та Вовчанська. 

На Куп’янському напрямку відбулося 19 бойових зіткнень. Сили оборони успішно відбили 16 російських атак в районах населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Дружелюбівка, Новоєгорівка та Невське. Уночі бої тривали в районах Петропавлівки та Невського.

Читайте також

  • У лікарні помер один з постраждалих внаслідок обстрілу «Епіцентру».