Українські військові мають успіхи в районі Липців на Харківщині. Вони досягли незначних просувань на північ від Харкова в напрямку села Липці.

Про це йдеться у зведенні Інституту вивченню війни (ISW).

Водночас аналітики зазначають, що російські військові продовжують атаки. У звіті аналітики пишуть, що в районі Вовчанська окупанти продовжують вести штурми на північний схід від Харкова.

На Харківському напряму за цей час не відбулося підтверджених змін, кажуть аналітики, але геолокаційні кадри свідчать про те, що ЗСУ нещодавно відбили частину території на полях на північ від Липців.

ISW також опублікували заяви російських блогерів про просування окупантів на глибину 500 метрів на північ від села, але аналітики це не підтверджують. РФ продовжила наземні атаки в районі Липців і Тернової.

Також росіяни заявили, що нібито відбили українську наземну атаку біля Глибокого. У бої на півночі Харківської області російське командування кинуло нещодавно сформований 245-й гвардійський мотострілковий полк, загін «анварського спецназу», а також елементи так званого Російського Африканського корпусу.

Крім того, за даними Інституту, росіяни продовжили атаки на північний схід від Харкова в районі Вовчанська, але підтверджених змін на лінії фронту не було. Хоча пропагандисти переконували, що окупанти трохи просунулися вулицею Леніна в центрі Вовчанська, де тривають запеклі бої. Також стверджували, що ЗСУ зберігають присутність на території Вовчанського агрегатного заводу в центрі міста на північному березі річки Вовча, йдеться у звіті.

Генштаб ЗСУ заявив, що російські війська продовжили наземні атаки в районі Стариці, що на південний захід від Вовчанська.

Нагадаємо, за минулу добу на Харківщині відбулося 17 бойових зіткнень. На Куп’янському напрямку Сили оборони відбили сім атак російських військ в районах Петропавлівки, Степової Новоселівки, Греківки та Невського. На одній з ділянок армія РФ має частковий успіх. Крім того, продовжуються два бої поблизу М’ясожарівки. Про це повідомили у вечірньому зведенні Генштабу.

Читайте також

  • Внаслідок авіаударів по селу на Харківщині постраждала мирна мешканка