У Харкові відбудеться Літературний Слем All Stars на якому збиратимуть кошти на РЕБ для 33 ОМБр, де служить співзасновник LitSlamUA Олександр Кудь.

Про це повідомили організатори події.

Команда ЛітСлему зазначає, що поетичний сезон відбувався в різних містах, але завершиться в Харкові. За титул чемпіона Літературного Слему змагатимуться переможці та фіналісти Слемів усього сезону. Серед них:

Мар’я Терція (Харків), Артем Сергієнко (Київ), Карич (Київ), Ольга Гонтар (@o.hontar) (Львів) Влад Радченко, (Стельмахівка/Харків), Марія Квітма (Харків), Микита Лютий (Харків), Марк Синій (Харків), Роман Єрмілов (Харків), Антон Нестеренко (Полтава), Естер Невінчаний (Львів/Бахмут), Денис Дмітрієв (Одеса), Данко Пташиний (Одеса), Добр (Харків), Влад Трембіта (Кривий Ріг).

Однак організатори зазначають, що список може змінюватися.

Кожному учаснику дадуть три хвилини, за які учасник розкаже свій твір.

Захід відбудеться 1 червня о 18:00 в Taco Loco за адресою вулиця Сумська, 17. Вхід: 200 гривень.

Поетрі-слем — це жанр, який виник у джазових клубах Чикаго ще у 80-ті роки. Це був новий погляд на те, як можна проводити літературні заходи, щоб вони були більш експресивними, спрямованими на сценічність.

Слем рух у Харкові заснував митець Мультфільм Гагарін у 2008 році. Те, як слем виглядає зараз, — заслуга Артема Ельфа та Олександра Кудя. Вони започаткували проєкт у 2019-му. Це вже третя хвиля літературного слему, яку реалізували в місті за останні 15 років Детальніше про розвиток цього жанру в Харкові – читайте в матеріалі.

Читайте також

  • «Навіть без світла, води та газу в Харкові відбувається мистецтво»: молодий театр «Очерет» відзначає першу річницю