Росіяни в свою чергу, за даними аналітиків, просунулися в вздовж лінії Куп’янськ – Сватове – Кремінна.

Українські сили контратакували та просунулися на північний-захід від Глибокого. Однак невідомо під чиїм контролем наразі знаходиться село. Про це 7 липня повідомили в Інституті вивчення війни.

«Геолокаційні кадри, опубліковані 6 липня, показують, що українські сили нещодавно просунулися на північний захід від Глибокого, контратакуючи в цьому районі, а доступні супутникові знімки, зібрані між 3 і 6 липня, свідчать про те, що українські сили провели контратаки в цьому районі між 3 і 6 липня», – ідеться в повідомленні.

Також в ISW повідомили, що ЗСУ проводять атаки біля Липців та Тихого для виявлення вразливих місць у російських оборонних лініях. Водночас росіяни теж намагаються атакувати в районі Липців та Глибокого, а також на північний схід від Харкова в районі Вовчанська та Стариці.

Крім того, в Інституті вивчення війни повідомляють про ймовірне просування росіян вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених змін лінії фронту у цьому районі не було.

Нагадаємо, на Харківському напрямку протягом 7 липня російські війська п’ять разів намагалися штурмувати українські позиції в районах населених пунктів Липці, Стариця, Глибоке та Вовчанськ. Повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

На Куп’янському напрямку кількість атак за добу склала 13. Сили оборони відбили усі штурмові дії армії РФ біля Синьківки, Степової Новоселівки, Піщаного та Стельмахівки.

Читайте також

  • На Харківщині на міні підірвалося авто з дітьми.
  • У Харкові уламок боєприпасу пошкодив приватний будинок — Синєгубов.