Постраждало внаслідок обстрілів четверо людей.

Внаслідок підриву автомобіля на міні неподалік села Циркуни на Харківщині попередньо загинули 53-річний чоловік, 64-річна жінка, жінка 25 років, хлопчик 5 років та 3-місячне немовля. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Також внаслідок падіння уламків боєприпасу в Основ’янському районі вночі 8 липня виникла пожежа в приватному будинку. Постраждали дві жінки 50 та 75 років, вони були госпіталізовані.

У селі Богуславка Ізюмського району обстрілом пошкоджено два приватні будинки. Травми отримали чоловік 48 років та жінка 70 років. Останню госпіталізували до медзакладу.

Також в селі Новоплатонівка Ізюмського району внаслідок обстрілу частково зруйновано будинок культури, пошкоджено 4 приватних будинки. У селі Митрофанівка Куп’янського району обстрілом РСЗВ пошкоджені три приміщення свиноферми на території агропідприємства.

Нагадаємо, на Харківському напрямку протягом 7 липня російські війська п’ять разів намагалися штурмувати українські позиції в районах населених пунктів Липці, Стариця, Глибоке та Вовчанськ.

Читайте також

  • На Харківщині на міні підірвалося авто з дітьми.
  • У Харкові уламок боєприпасу пошкодив приватний будинок — Синєгубов.