Строк дії запобіжного заходу щодо завкафедри університету ДСНС Олександра Шевчука діятиме до 12 серпня. 

Суд не задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу підозрюваному в справі про загибель двох курсантів-саперів – він залишиться під домашнім арештом. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на речника Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

«Апеляція сьогодні залишила в силі рішення суду першої інстанції: цілодобовий домашній арешт із застосуванням засобу електронного контролю», – повідомив Чубенко.

Він зазначив, що строк дії запобіжного заходу – до 12 серпня.

Начальнику кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту Олександру Шевчуку 12 червня повідомили про підозру за статтею «вбивство двох осіб, вчинене з необережності». 

Сайт НУЦЗУ / скриншот

Встановлено, що завкафедри приніс до навчального корпусу снаряд та залишив його в одному із приміщень, де перебували курсанти. Згодом підозрюваний надав студентам вказівку розібрати бойовий припас строком до 6 червня. Під час чого стався вибух, у результаті якого загинуло двоє курсантів.

За інформацією прокуратури, підозрюваному мали обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Але наразі він знаходиться під домашнім арештом.

Читати також:

  • Прихильник «СВО» з Харкова постане перед судом. За даними слідства, харків’янин неодноразово поширював у забороненій в Україні соціальній мережі дописи на підтримку збройної агресії РФ.
  • СБУ затримала жінку, яка впроваджувала стандарти освіти РФ на Харківщині. За даними слідства, місцева жителька впроваджувала стандарти освіти держави-агресора у Вовчанському ліцеї № 7. Пізніше окупанти замість ліцею створили «Середню загальноосвітню школу № 4».