Мер Харкова Ігор Терехов говорить, що місто готується до найскладнішого опалювального сезону у своїй історії. Наразі місто готове до зими лише на 40%.

Харківський міський голова повідомив, що у місті планують перекласти 200 км тепломереж, при тому, що до війни міняли лише 100 км теплопроводів. Зараз 80 км тепломереж вже замінили. Також працівники ремонтують внутрішньобудинкові мережі та встановлюють енергозберігаючі склопакети. Однак через постійні обстріли не все залежить від працівників. 

«Що залежить від нас, все буде зроблено, але я не виключаю, що росіяни цілеспрямовано бомбитимуть котельні, розбиватимуть газопроводи. Ми готуємось до цього. Важливо, як ми реагуватимемо і як швидко усуватимемо аварії. Що робитиме російський агресор, передбачити неможливо, тому виходитимемо із ситуації, що склалася», – зазначив міський голова.

Опалювальний сезон у Харкові планують розпочати вчасно – 15 жовтня.

Також нагадуємо, що Рада на період дії воєнного стану заборонила стягувати борг за житлово-комунальні послуги з мешканців районів бойових дій та районів, що були або знаходяться в окупації.