За словами голови ХОВА, «сіра зона» у цьому районі збільшилася, однак жодної української позиції не втрачено.

На сьогодні ЗСУ не втратили жодних позицій на Куп’янському напрямку. У цьому районі збільшилася кількість російських та українських військ. Також спостерігається збільшення обстрілів та атак на цій ділянці фронту. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов

«Ми чітко розуміємо, хто проти нас стоїть, на яких позиціях. На сьогодні ми не втратили жодних позицій. Лише збільшилася “сіра зона”, розширилося поле битви і, відповідно, стало більше військ, у тому числі наших. Відбувається більше артилерійських дуелей. Саме тому ми проводимо евакуацію цивільних. Але жоден населений пункт ми не втратили», – підкреслив Олег Синєгубов.

Також, за словами голови ХОВА, у цьому районі триває постійна робота над укріпленням оборонних рубежів Харківщини. Так, минулого року було побудовано кругову оборону міста Харків, далі роботи просувалися відповідно до деокупації населених пунктів області. 

«Укріплення посилюється відповідно до тих загроз, які ми потенційно бачимо на Лиманському, Куп’янському напрямку. Побудова фортифікаційних споруд – це наразі для нас один із пріоритетів, тому що маємо по максимуму сприяти українським військовим», – наголосив начальник обласної військової адміністрації.

15 серпня з резервного фонду Уряд спрямував на посилення оборонних рубежів Харківщини 911,5 млн гривень.

Читайте також

  • На Куп’янському напрямку українські війська завдали значних втрат військам РФ – Маляр.