Армія РФ відправила свої підрозділи на перегрупування через велику кількість втрат в техніці та живій силі.

На Куп’янському напрямку зменшилася кількість обстрілів та атак, у результаті потужної оборони українських військ. ЗСУ завдали військам РФ значних втрат під час їх спроб наступу на Куп’янському та Лиманському напрямках. Зараз ворог перегруповується. Про це в ефірі «Єдиних новин» повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Ми фіксуємо на Сході зменшення кількості обстрілів та атак. Але це не означає, що ворог відмовився від своїх планів. Просто наші війська дуже потужно вдарили по ворогу, коли вони вдарили по Куп’янському та Лиманському напрямках. І знищили багато ворожої живої сили та техніки. Зараз просто період, коли вони перегруповуються, відновлюють втрачені в боях сили», – повідомила Маляр.

Про зменшення обстрілів та штурмів на Куп’янському напрямку заявив і речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.

«На Сході відбувається інтенсивне використання всіх видів ураження, проте бойові  зіткнення саме на Бахмутському і на Лимано-Куп’янську відбулося лише по одному разу. Ворог 612 разів обстріляв наші позиції. Ми під час відбиття атак 27 окупантів знищили, 94 поранили. Знищили ворожий танк, БМП, 2 гармати, САУ «Гвоздика», 4 безпілотних літальних комплекси і також 2 склади з боєприпасами ворога та 3 бліндажі», – розповів Череватий.

За словами речника, українські військові підсилюють власні системи РЕБ та нарощують застосування дронів і БПЛА на лінії фронту.