Авіаційних ударів зазнали 5 населених пунктів Харківської області.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

Російські військові завдали авіаударів по Стрілечій, Плетенівці, Степовій, Новоселівці, Котлярівці. Під артилерійським вогнем опинилися близько 100 населених пунктів Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

На Слобожанському та Сіверському напрямках залишається угрупування російських військ біля державного кордону, вони продовжують проводить активну диверсійну діяльність у прикордонних районах, щоб не допустити перекидання ЗСУ на загрозливі напрямки. Також російські військові нарощують щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

За даними заступниці Міністра оборони України Ганни Маляр, на Куп’янському та Лиманському напрямках ситуація без змін. Інтенсивність бойових дій дещо знизилась, порівняно з кількома тижнями тому.

«Разом із тим тривають ворожі обстріли та ворог не відступає від своїх наступальних планів. Наші сили оборони роблять усе, щоб ворогу не вдалось їх здійснити», — йдеться в повідомленні.

Армія РФ вела безуспішні наступальні дії в районах північно-східніше Берестового Харківської області, Білогорівки Луганської області та Богданівки Донецької області.

Читайте також

  • Росія завдала авіаударів по чотирьох населених пунктах Харківщини.