Оркестр 5-ї Слобожанської бригади Нацгвардії Східного оперативно-територіального об’єднання записав пісню «Слава Україні!» композитора Генадія Фоміна. Вона увійшла до репертуару оркестру та служитиме разом з бійцями Нацгвардії.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці 5 Слобожанської бригади НГУ та виклали відео з виконанням пісні.

Композитор та клезмерський музикант Геннадій Фомін створив композицію торік у червні під час виступів перед нацгвардійцями.

«Здається, мені вдалося передати дух воїнів, що йдуть у бій за свою країну. Ми вже неодноразово перевірили пісню виконанням перед бійцями, вона, як то кажуть — “заходить”», — зазначив Генадій Фомін.

Втім, текст композитор знайшов у інтернеті. Наразі не вдалося знайти автора. Організатори проєкту хочуть відшукати автора та висловити подяку.

Читайте також

  • У Харкові відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між 3 бригадою оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» та музичним гуртом PROBASS ∆ HARDI. PROBASS ∆ HARDI став відомим через трек «Доброго вечора, ми з України». Після російського військового вторгнення у 2022 році трек облетів весь світ та став символом незламності України.