Фонд Сергія Притули оголосив збір на 50 бронетранспортерів Spartan. Їхня мета – 200 мільйонів гривень за тиждень.

«У дощі й сніги нашим військовим вкрай необхідна гусенична техніка – на колісній далеко не поїдеш. Ми знайшли британські Спартани у хорошій кондиції, і їх багато. Броньована гусенична техніка потрібна нам десятками й сотнями, наші військові зроблять з неї великий броньований кулак. Давайте купимо для нашої армії дуже багато броньованої техніки», – закликав Притула.

Гусеничний бронетранспортер FV103 Spartan – ідеальний інструмент для розвідки та наступу. Міцна броня дозволяє рятувати життя наших захисників, а бойові характеристики – перемагати ворога і звільняти українські землі.

Раніше Україна отримала 35 броньовиків від британського уряду. Вони виявились дуже ефективними для контрнаступу на Харківщині. У бронетранспортерів висока прохідність в умовах бездоріжжя, болота та несприятливих погодних умов взагалі.

Вартість одного – $100 000, волонтери хочуть придбати 50. Якщо вдасться, то це буде найбільша партія Spartan для України.

Збір проводиться тиждень 2-8 листопада.

Раніше Україна отримала 35 броньовиків від британського уряду. Вони виявились дуже ефективними для контрнаступу на Харківщині. У бронетранспортерів висока прохідність в умовах бездоріжжя, болота та несприятливих погодних умов взагалі. Переказавши гроші на будь-який рахунок фонду. Збір проводиться тиждень 2-8 листопада.

Нагадаємо, що компанія Ukrspecsystems представила свій новий БПЛА SHARK UAV.