Компанія Ukrspecsystems презентувала свій новий розвідувальний БПЛА SHARK UAV. 

Про це повідомляє пресслужба Ukrspecsystems.

Розробники кажуть, що ідея створення з’явилася вже після початку повномасштабної війни. Робота над новим безпілотником тривала менше ніж пів року. 

«Розробка нового безпілотника велась фактично вже під час повномасштабного вторгнення як оперативна відповідь нашої компанії на виклики та потреби української армії. Це ще один доказ крутості та незламності українського народу, адже у таких складних умовах ми здатні створювати високотехнологічні продукти світового рівня!», — розповіли у компанії Ukrspecsystems.

Це повністю український безпілотник – від ідеї до виробництва.

На сьогодні SHARK повністю готовий до застосування у бойових умовах. Він сконструйований так, щоб можна було проникнути на тимчасово контрольовану ворогом територію: проведення глибинної аеророзвідки та коригування, у тому числі західного далекобійного озброєння.

Ukrspecsystems SHARK UAV – це малий БПЛА, що запускається за допомогою катапульти, а сідає на парашутах. Дрон оснащений камерою з 30-кратним оптичним збільшенням і додатковим цифровим зумом, і має надійний зашифрований канал зв‘язку.

Нагадаємо, що в Харківській області вже працює найбільша і найефективніша машина для розмінування Armtac 400.