Armtac 400 вже виконує завдання в Харківській області. Це найбільша і найефективніша машина для розмінування вартістю понад 18 млн грн.

Це стало можливим завдяки вашим донатам через UNITED24, повідомляє в Telegram міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Така машина має суттєві переваги для саперів:

  • З Armtac 400 сапери будуть захищенішими. Адже він має дистанційне керування на відстані до 800 м. Це гарантує оператору безпеку. Також керувати машиною можна вручну — всередині броньованої та звукоізольованої кабіни.
  • Armtac 400 може зачищати понад 2 400 м2 території на годину, знешкоджуючи вибухонебезпечні залишки на глибині 55 см. А потужна конструкція захищає машину від протитанкових мін вагою до 10 кг.

ДСНС розміновує від 1000 до 1500 боєприпасів щодня. Нова машина допоможе робити це швидше та безпечніше.

Загалом же за оцінками уряду України, понад 160 000 квадратних кілометрів території України засмічено вибуховими пристроями.

Укрпошта запустила марку з легендарним собакою-сапером Патроном, щоб купити ще один Armtac 400. Купити марку та допомогти зібрати кошти на ще одну машину ви можете тут: Укрпошта, Amazon, eBay, Kasta, Rozetka.

  • ДСНС та благодійна швейцарська організація «Free Ukraine» створили застосунок «MineFree», який допоможе громадянам вберегтись від вибухонебезпечних предметів.