Українсько-канадська компанія Saint Javelin збирає мільйон доларів на зимовий одяг та генератори для ЗСУ, продаючи мерч з культовими мемами. 

Для того, щоб привернути увагу до своєї ідеї та зібрати більше коштів, команда використовує клич з «Гри престолів» – «Зима близько».

«З початком зими, умови бойових дій для українських воїнів стануть набагато складнішими. Saint Javelin прагне виділити по 200 доларів на термоодяг та медичне обладнання на одного військового, а на інші кошти придбати генератори, які є вкрай важливими для забезпечення українських захисників електроенергією на передовій», – пояснюють у компанії.

Компанія вже зібрала понад півтора мільйона доларів на допомогу Україні. Зараз Saint Javelin поставили перед собою нову мету – підтримати понад 3000 українських військових цієї зими та виділити по 200 доларів на термоодяг та медичне обладнання для кожного. Адже з приходом холодної пори року, умови бойових дій для наших захисників стануть складнішими. На інші кошти планують придбати генератори.    

Saint Javelin – символ українського опору, який перетворив на модний бренд канадський журналіст Крістіан Боріс. Компанія зібрала понад $1,5 млн на допомогу Україні та підтримала такі організації, як Help Us Help Charity, Товариство Червоного Хреста України, Фонд 2404, Госпітальєри, Світовий Конгрес Українців та інші. 

Придбати мерч можна за посиланням.

Нагадаємо, що Європарламент схвалив виділення €5 мільярдів для України.