Російські окупанти продовжили наступальні дії на Харківському та Купʼянському напрямках, намагаючись витіснити українські підрозділи з їхніх позицій.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами на Харківському напрямку зафіксовано 10 спроб російських військ просунутися вперед. Українські воїни успішно відбили 6 атак ворога в районі населеного пункту Липці та одну спробу штурму на ділянці Плетенівка — Вовчанськ.

«Напруженою залишається ситуація в районі Стариці, де відбито одну атаку з напрямку Нової Таволжанки (рф). Ще дві атаки з Бугруватки тривають», — йдеться в повідомленні.

Крім того, на Купʼянському напрямку кількість атак зросла до 12. Бойові зіткнення точаться поблизу Синьківки, Іванівки та Новоєгорівки. На напрямку Берестового українські захисники відбили два російських штурми. Ситуація контрольована, проводяться заходи для стабілізації обстановки, повідомив Синєгубов.

Наступ РФ на півночі Харківщини

Нагадаємо, 10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський раніше зазначав, що основні зусилля російська армія зосередила на напрямку Стрілеча — Липці та на захоплені Вовчанська, з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням наступу в тил український військ.

Читайте також

  • ISW: Путін підтвердив плани російської армії щодо створення на Харківщині «буферної зони»